+ 48 94 366 59 72 pn.-pt. od 7-15

Aktywna Strefa

bann_x3

Tablice informacyjno-edukacyjne

W zależności od preferencji zamawiającego Trasa może mod preferencji zamawiającego Trasa może mieć dowolny arakter. Przykładowo może to być zarówno kilkukilometrowa pętla, wymagająca dojścia lub dobiegnięcia do kolejnych urządzeń treningowych, jak i kompleks złożony ze zgrupowanych urządzeń. Może być również uzupełniona o ławki, kosze na śmieci, punkty karmienia dla matek z dziećmi, wiaty i wiele innych. Masz swój własnpomysł na Trasę Zdrowia? Zapraszamy do kontaktu. Trasa może mieć dowolny arakter. Przykładowo może to być zarówno kilkukilometrowa pętla, wymagająca dojścia lub dobiegnięcia do kolejnych urządzeń treningowych, jak i kompleks złożony ze zgrupowanych urządzeń. W zależności od preferencji zamawiającego Trasa może mieć dowolny charakter. Przykładowo może to być zarówno kilkukilometrowa pętla, wymagająca dojścia lub dobiegnięcia do kolejnych urządzeń treningowych, jak i kompleks złożony ze zgrupowanych urządzeń. Może być również uzupełniona o ławki, kosze na śmieci, punkty karmienia dla matek z dziećmi, wiaty i wiele innych. Masz swój własny pomysł na Trasę Zdrowia? Zapraszamy do kontaktu.

Gry edukacyjno-sportowe

W zależności od preferencji zamawiającego Trasa może mieć dowolny arakter. Przykładowo może to być zarówno kilkukilometrowa pętla, wymagająca dojścia lub dobiegnięcia do kolejnych urządzeń treningowych, jak i kompleks złożony ze zgrupowanych urządzeń. Może być również uzupełniona o ławki, kosze na śmieci, punkty karmienia dla matek z dziećmi, wiaty i wiele innych. Masz swój własnpomysł na Trasę Zdrowia? Zapraszamy do kontaktu. Trasa może mieć dowolny arakter. Przykładowo może to być zarówno kilkukilometrowa pętla, wymagająca dojścia lub dobiegnięcia do kolejnych urządzeń treningowych, jak i kompleks złożony ze zgrupowanych urządzeń. W zależności od preferencji zamawiającego Trasa może mieć dowolny charakter. Przykładowo może to być zarówno kilkukilometrowa pętla, wymagająca dojścia lub dobiegnięcia do kolejnych urządzeń treningowych, jak i kompleks złożony ze zgrupowanych urządzeń. Może być również uzupełniona o ławki, kosze na śmieci, punkty karmienia dla matek z dziećmi, wiaty i wiele innych. Masz swój własny pomysł na Trasę Zdrowia? Zapraszamy do kontaktu.

Materiały edukacyjne dla dzieci

W zależności od preferencji zamawiającego Trasa może mieć dowolny arakter. Przykładowo może to być zarówno kilkukilometrowa pętla, wymagająca dojścia lub dobiegnięcia do kolejnych urządzeń treningowych, jak i kompleks złożony ze zgrupowanych urządzeń. Może być również uzupełniona o ławki, kosze na śmieci, punkty karmienia dla matek z dziećmi, wiaty i wiele innych. Masz swój własnpomysł na Trasę Zdrowia? Zapraszamy do kontaktu. Trasa może mieć dowolny arakter. Przykładowo może to być zarówno kilkukilometrowa pętla, wymagająca dojścia lub dobiegnięcia do kolejnych urządzeń treningowych, jak i kompleks złożony ze zgrupowanych urządzeń.