+ 48 94 366 59 72 pn.-pt. od 7-15

Co to jest TRASA ZDROWIA?

Trasa Zdrowia to mini kompleks sportowo-rekreacyjny skierowany do osób w każdej grupie wiekowej. Trasa składa się z prostych urządzeń treningowych, które – w przeciwieństwie do popularnych siłowni zewnętrznych, wymuszających ograniczone ćwiczenia poszczególnych, wyizolowanych grup mięśni oraz ruch w jednej płaszczyźnie – pozwalają na wykonywanie niezliczonej liczby ćwiczeń rozwijających kompleksowo cały układ ruchu.

Dzięki tablicom informacyjnym, zawierającym niezbędne wskazówki, z Trasy mogą korzystać nie tylko zawodowcy, ale również kompletni amatorzy, dopiero zaczynający przygodę z aktywnością fizyczną.

Trasa Zdrowia to znakomite miejsce na poranne bieganie, trening siłowy, trening kondycyjny lub trening szybkościowy, wspaniała alternatywa dla szkolnych sal i boisk na przeprowadzenie ciekawej lekcji wychowania fizycznego, bezpieczny plac zabaw dla dzieci, a także gotowa arena lokalnych zawodów sportowych i festynów.

Trasa Zdrowia to nie tylko kompleks sportowy, ale również kompleks rekreacyjny. Może warto zaplanować sobotni spacer połączony z piknikiem i grą w badmintona, wspólnie z dziećmi poćwiczyć na jednym z urządzeń albo zrobić rodzinne zawody? Aktywny czas spędzony na świeżym powietrzu pozwoli się zrelaksować, rozładować napięcie i poprawi samopoczucie.

W zależności od preferencji zamawiającego Trasa może mieć dowolny charakter. Przykładowo może to być zarówno kilkukilometrowa pętla, wymagająca dojścia lub dobiegnięcia do kolejnych urządzeń treningowych, jak i kompleks złożony ze zgrupowanych urządzeń. Może być również uzupełniona o ławki, kosze na śmieci, punkty karmienia dla matek z dziećmi, wiaty i wiele innych. Masz swój własny pomysł na Trasę Zdrowia? Zapraszamy do kontaktu.