+ 48 94 366 59 72 pn.-pt. od 7-15

Tworzymy ekologiczne i bezpieczne Trasy Zdrowia od wielu lat.

Uczymy poprzez aktywną zabawę, bawimy poprzez naukę. Mając na uwadze dobro nasze i przyszłych pokoleń, pokazujemy, że aktywność fizyczna jest dla wszystkich i nie musi wiązać się z heroicznym wysiłkiem, a sport i edukacja nie są wrogami, ale znakomicie wzajemnie się uzupełniają. Jako alternatywa dla zwykłych siłowni zewnętrznych tworzymy profesjonalne kompleksy sportowo-rekreacyjno-edukacyjne, które wyróżnia bogata oferta dla osób z różnych grup wiekowych i społecznych, uniwersalność, trwałość, ekologiczność, gwarancja oraz bezpieczeństwo potwierdzone licznymi certyfikatami.

Na swoim koncie mamy tysiące realizacji zagospodarowania ścieżek edukacyjnych, przyrodniczych, rowerowych i sportowych. Nasze doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku sprawiły, że swoim zaufaniem obdarzył nas jeden z największych ubezpieczycieli w Europie Wschodniej - PZU, we współpracy z którym wybudowaliśmy ponad 60 Tras Zdrowia w gminach w całej Polsce.

Postaw na jakość! Stwórz własną Trasę Zdrowia w swojej gminie/placówce i dołącz do grona tysięcy zadowolonych klientów.

14

lat na rynku

9359

zrealizowanych projektów

7252

pozytywnych opinii

Personalizacja

W zależności od preferencji klienta Trasę wykonamy w formie pętli, placu zabaw lub innej; uzupełnimy o dodatkowe elementy treningowe oraz małą infrastrukturę typu ławki, wiaty czy miejsca dla karmiących matek. Na życzenie umieścimy na tablicach logotyp/herb zamawiającego czy też hasło promocyjne. Każda Trasa może wyglądać inaczej! Wybierz jedną z naszych trzech propozycji lub zaprojektuj własną Trasę Zdrowia.

Doświadczenie

Trasy Zdrowia to tylko kropla w morzu wszystkich naszych realizacji, takich jak zagospodarowanie ścieżek edukacyjnych, ścieżek przyrodniczych, rowerowych i sportowych. Postaw na doświadczenie i dołącz do grona tysięcy zadowolonych klientów naszej firmy.

Zaufanie

Swoim zaufaniem obdarzyła nas jedna z największych firm ubezpieczeniowych w kraju, od lat wpierająca inicjatywy propagujące aktywność fizyczną - Grupa PZU. To na jej zlecenie w latach 2014-15 wybudowaliśmy aż 63 Trasy Zdrowia we wszystkich województwach w Polsce. www.pzutrasyzdrowia.pl/

Jakość

Trwałość materiałów oraz staranne wykonawstwo dają gwarancję, że montowane urządzenia treningowe będą spełniać swoje funkcje przez lata. Każdą instalację przygotowujemy z najwyższą dokładnością. Dodatkowo dbamy o to, aby wszystkie nasze produkty pozbawione były wad prawnych.

Bezpieczeństwo

Wszystkim nam zależy, aby nasze dzieci, krewni czy znajomi bawili się lub ćwiczyli nie tylko regularnie, z pożytkiem dla ich rozwoju i zdrowia, ale przede wszystkim bezpiecznie. Nasze urządzenia cechuje bezpieczeństwo ich użytkowania - wszystkie elementy Trasy Zdrowia wykonane są zgodnie z najwyższymi europejskimi normami.

Certyfikat

Urządzenia montowane na Trasach Zdrowia spełniają najwyższe aktualne standardy potwierdzone stosownym certyfikatem. Świadczy to zarówno o braku jakichkolwiek wad konstrukcyjnych urządzeń, jak i o całkowitym bezpieczeństwie ich użytkowania.

Ekologia

Nic tak nie poprawia samopoczucia, jak ruch na świeżym powietrzu, w przepięknym, zielonym otoczeniu. Urządzenia treningowe montowane na Trasach Zdrowia zbudowane są z materiałów przyjaznych dla środowiska, dzięki czemu stanowią znakomite zagospodarowanie terenów zielonych, takich jak lasy czy parki.

Uniwersalność

Rodzinna zabawa w weekendowe popołudnie, innowacyjne zajęcia WF, aktywna wycieczka dla przedszkolaków, profesjonalny trening czy spacer w gronie znajomych połączony z ćwiczeniami... Tylko od inwencji własnej zależy, jak będzie użytkowana Wasza Trasa Zdrowia. To także znakomita arena szkolnych lub gminnych zawodów, a nawet treningów sił mundurowych.

Aktywność w każdym wieku

Urządzenia montowane na Trasach Zdrowia pozwalają na ich intuicyjne wykorzystanie przez wszystkich, którzy kiedykolwiek mieli styczność z aktywnością fizyczną. Co więcej, dzięki stworzonym przez nas kilkunastu programom treningowym, ćwiczenia odpowiednie dla danego wieku wykonają na nich dzieci, dorośli oraz seniorzy.

Własny transport

Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób. Zamawiając u nas urządzenia siłowni zewnętrznych masz pewność, że dotrą one w ustalonym terminie. Dostosujemy się do indywidualnych potrzeb nabywców.

Polska firma

Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem, działającą nieprzerwanie od 2003 roku. Posiadamy własny park maszynowy oraz kadrę doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, dzięki którym wyrobiliśmy sobie markę i uznanie wśród wielu klientów w kraju i poza jego granicami.

Poznaj OFERTĘ na Trasę Zdrowia

Zobacz KATALOG