+ 48 94 366 59 72 pn.-pt. od 7-15

Poznaj OFERTĘ na Trasę Zdrowia

Zobacz KATALOG
 • Równoważnia zygzak

  Równoważnia zygzak

  Urządzenie zbudowane z trzech belek zamocowanych równolegle do podłoża na dwóch wysokościach (środkowa belka wyżej od pozostałych). Znakomite miejsce do ćwiczenia mięśni brzucha, grzbietu, rąk i nóg, jak również do ćwiczeń wyrabiających równowagę. Rozmiar instalacji sprawia, że jest ona znakomitym miejscem do treningów grupowych: rodzinnych, grup sportowych, szkolnych czy przedszkolnych.

  Zobacz
 • Drabinka

  Drabinka

  Urządzenie z drabinką umocowaną na palach w lekkim skosie. Służy przede wszystkim do wzmacniania obręczy barkowej oraz ogólnie mięśni górnej partii ciała. Uwielbiane przez dzieci próbujące pokonać długość drabinki, przechodząc w zwisie szczebel po szczeblu. Znakomicie wyrabia “chwytność” dłoni.

  Zobacz
 • Pachołki slalom

  Pachołki slalom

  Urządzenie zbudowane z palików o różnej wysokości, ułożonych w niestandardowy sposób. Wykorzystywana w różnorodnych wyścigach dzieci. Może służyć również jako stopień, równoważnia, do ćwiczeń rozciągających oraz ćwiczeń koordynacyjno-szybkościowych.

  Zobacz
 • Drążki

  Drążki

  Urządzenie zbudowane z poziomych drążków, zamocowanych na różnej wysokości (daje to możliwość ćwiczenia osobom różnego wzrostu oraz wieku). Jest to jeden z bardziej lubianych przez dzieci, a także mężczyzn przyrządów do ćwiczeń. Nie należy do najłatwiejszych, gdyż do poprawnego wykonywania ćwiczeń trzeba mieć silne ręce oraz obręcz barkową. Nieodłączna pomoc przy ćwiczeniu przewrotów w przód (w czasach, gdy znikają trzepaki, dzieci zatraciły tą podstawową niegdyś umiejętność). Wielofunkcyjny przyrząd służący również do rozciągania, ćwiczenia mięśni brzucha oraz ramion. Zwis na prostych rękach sprawi, że wydłużymy oraz zrelaksujemy dolną część kręgosłupa.

  Zobacz
 • Kłody skośne

  Kłody skośne

  Urządzenie zbudowane z masywnych belek, skierowane zarówno do dorosłych jak i do dzieci. Wszechstronny przyrząd do ćwiczeń, który pozwoli zadbać o poprawę kondycji, sprawności oraz koordynacji ruchowej, jak również wzmocnić ręce oraz nogi.

  Zobacz
 • Poręcze

  Poręcze

  Urządzenie złożone z dwóch drążków na palach, zamontowanych równolegle do siebie w odległości ok. 70 cm. Wzorowane na instalacji do gimnastyki artystycznej. Służy przede wszystkim do ćwiczeń górnej partii ciała: barków, ramion, przedramion.

  Zobacz
 • Ławeczka

  Ławeczka

  Prosta, wielofunkcyjna, masywna instalacja, służąca do ćwiczenia wielu partii mięśniowych. Można na niej wzmacniać m.in. mięśnie brzucha, mięśnie ramion, używać jej jako stopień. Może również służyć do rozciągania i jako zwykła ławeczka w chwilach przerwy pomiędzy ćwiczeniami.

  Zobacz
 • Kłody poziome

  Kłody poziome

  Urządzenie zbudowane z trzech równoważni o różnych wysokościach, ułożonych równolegle względem siebie od najniższej do najwyższej. Wykorzystywane do ćwiczeń mięśni kończyn dolnych, kończyn górnych i tułowia oraz do budowania szybkości i gibkości. W zabawach z dziećmi posłuży jako tor przeszkód.

  Zobacz
 • Równoważnia prosta

  Równoważnia prosta

  Urządzenie zbudowane z pojedynczej belki ułożonej równolegle do ziemi na niskiej wysokości. Przyrząd, mający wszechstronne zastosowanie. Można na nim ćwiczyć równowagę, mięśnie nóg oraz rąk. Znakomita instalacja dla dzieci, które w bezpieczny sposób, poprzez zabawę, mogą wykonywać proste ćwiczenia ogólnorozwojowe.

  Zobacz
 • Szczudła

  Szczudła

  Urządzenie zbudowane z pojedynczej belki ułożonej równolegle do ziemi na niskiej wysokości. Przyrząd, mający wszechstronne zastosowanie. Można na nim ćwiczyć równowagę, mięśnie nóg oraz rąk. Znakomita instalacja dla dzieci, które w bezpieczny sposób, poprzez zabawę, mogą wykonywać proste ćwiczenia ogólnorozwojowe.

  Zobacz
 • Pale pionowe

  Pale pionowe

  Urządzenie zbudowane z trzech masywnych pali z wyżłobieniami na stopy - na dwóch różnych wysokościach - umożliwiającymi wspinaczkę. Opcjonalnie może zostać uzupełniona o siatkę do wspinaczki, rozwieszoną pomiędzy palami. Służy przede wszystkim dzieciom jako miejsce ćwiczeń sprawnościowych i zabawy.

  Zobacz
 • Tratwa

  Tratwa

  test

  Zobacz
 • Skocznia pozioma – skok w dal

  Skocznia pozioma – skok w dal

  Urządzenie służące do ćwiczeń ogólnorozwojowych, poszerzone o funkcjonalność skoczni w dal; złożone z długiej równoważni prostej, zamontowanej na piaszczystym podłożu, z wbudowaną aluminiową miarą. Miara może pokazywać zarówno odległość w centymetrach, jak i ciekawostki: “tak daleko skacze zając”, “tak daleko skacze kangur” itp.

  Zobacz
 • Skocznia pionowa – wzwyż

  Skocznia pionowa – wzwyż

  Urządzenie zbudowane z wysokiego pala z wmontowaną miarą, służące testom skoczności. Znakomite miejsce na sprawdziany przede wszystkim dla grup szkolnych czy grup sportowych, ale też dla zwykłych użytkowników Trasy chcących sprawdzić wpływ treningu na zwiększenie siły i dynamiki pracy kończyn dolnych.

  Zobacz
 • Gra edukacyjna – totem

  Gra edukacyjna – totem

  Urządzenie zbudowane z zadaszonego pala, z zamontowanymi trzema obrotowymi kostkami. Mogą one zawierać ciekawostki przyrodnicze, ciekawostki zdrowotne czy ze świata sportu. Idealne uzupełnienie edukacyjnej oferty Trasy Zdrowia.

  Zobacz
 • Gra edukacyjna – labirynt

  Gra edukacyjna – labirynt

  Zobacz
 • Gra edukacyjna – memo

  Gra edukacyjna – memo

  Grą edukacyjna w formie “memory”, która pozwala nie tylko najmłodszym użytkownikom Trasy na dowiedzenie się, ile kalorii zawierają najpopularniejsze przekąski typu fast food, chipsy, słodycze itp. Grą edukacyjna “spalaj kalorie razem z nami”. Gra pozwala nam poznać w ile czasu i w jaki sposób możemy spalić określoną wartość energetyczną. Zabawę zaczynamy od interaktywnej części tablicy, próbując swoich sił w zakresie wiedzy o zdrowym trybie życia. Następnie przechodzimy do drugiej strony, zawierającej solidną dawkę wiedzy oraz “ściągę” z poprawnymi odpowiedziami.

  Zobacz
 • Stół z półbala dębowy

  Stół z półbala dębowy

  Masywny stół z ławkami po dwóch przeciwległych stronach. Służy przede wszystkim do odpoczynku, spokojnego zjedzenia posiłku czy też gier karcianych lub planszowych. Znakomite miejsce codziennej integracji, które zaprawionym sportowcom może również posłużyć jako przyrząd treningowy.

  Zobacz
 • Kierunkowskaz „Konik”

  Kierunkowskaz „Konik”

  Urządzenie łączące w sobie funkcję treningową i informacyjną. W treningu służące przede wszystkim do rozciągania, w szczególności kończyn dolnych. Jest również znakomitym miejscem do nauczania najmłodszych podstaw przewrotu w przód na drążku. Zbudowane w formie kierunkowskazu może wskazywać drogę do kolejnego urządzenia.

  Zobacz
 • Kierunkowskaz prosty

  Kierunkowskaz prosty

  Kierunkowskaz prosty nawiązujący wyglądem do całości Trasy Zdrowia, idealnie pasujący do wszelkich terenów zielonych. Drewniany słupek z górną częścią uciętą pod skosem. Na płaskiej części wycięta strzałka wskazująca kierunek poruszania się po kompleksie.

  Zobacz
 • Fotościanka (z indywidualnym projektem)

  Fotościanka (z indywidualnym projektem)

  Instalacja pozwalająca rodzinom, znajomym, wycieczkom szkolnym i przedszkolnym, mieszkańcom i turystom na uwiecznienie swojego pobytu na Trasie Zdrowia. Ścianka może pełnić nie tylko funkcję pamiątkową, ale również reklamową, w zależności od projektu uzgodnionego z zamawiającym.

  Zobacz
 • Tablica instalacyjna (dwustronna)

  Tablica instalacyjna (dwustronna)

  Dwustronna tablica informacyjna, będąca integralną częścią każdej instalacji treningowej. Użytkownicy Trasy znajdą na niej wskazówki użytkowania konkretnej instalacji w postaci opisanych i zobrazowanych zestawów ćwiczeń oraz elementy edukacyjne w formie ciekawostek przyrodniczych.

  Zobacz
 • Tablica startowa (duża)

  Tablica startowa (duża)

  Duża tablica informacyjna zawiera wszelkie niezbędne informacje, takie jak regulamin korzystania z urządzeń, wykaz instalacji treningowych, zestaw telefonów alarmowych oraz inne (do ustalenia ze zleceniodawcą - np. mapa danej Trasy, herb/logotyp zakupującego, hasło reklamowe itp.).

  Zobacz
 • Kosz na śmieci dębowy

  Kosz na śmieci dębowy

  Kosz na śmieci nawiązujący kolorem do całości Trasy Zdrowia i będący jej znakomitym uzupełnieniem; pozwalający użytkownikom Trasy na zachowanie czystości w miejscu codziennego treningu i integracji.

  Zobacz