+ 48 94 366 59 72 pn.-pt. od 7-15

Wybudujemy Trasy Zdrowia razem z PZU!

Jest nam niezwykle miło poinformować, że swoim zaufaniem obdarzyła nas firma PZU — jeden z największych ubezpieczycieli w Europie Środkowo-Wschodniej, dla której będziemy budować Trasy Zdrowia w całej Polsce. Pierwszych 30 kompleksów sportowo-rekreacyjnych powstanie jeszcze w 2014 roku.
Projekt pod nazwą PZU Trasy Zdrowia będzie się składał z dwóch etapów. Pierwszy z nich polegać będzie na złożeniu wniosków konkursowych przez gminy w całej Polsce. Spośród nich komisja konkursowa wyłoni 35 finalistów.
W drugim etapie, w wybranych 35 gminach odbędą się warsztaty konsultacyjne dla mieszkańców. Będą oni decydowali o ostatecznym wyglądzie ich wymarzonej Trasy Zdrowia oraz o aktywnościach, które mają się tam odbywać. Na podstawie rezultatów pracy mieszkańców komisja konkursowa wyłoni 30 ostatecznych lokalizacji, w których powstaną PZU Trasy Zdrowia.
Szczegóły dotyczące konkursu można będzie znaleźć na oficjalnej stronie programu pzutrasyzdrowia.pl. Wszystkich zainteresowanych gorąco zapraszamy do udziału. Jest to niepowtarzalna okazja na wybudowanie w Waszych gminach trwałego i funkcjonalnego kompleksu sportowo-rekreacyjnego, który posłuży wszystkim — od amatorów po profesjonalnych sportowców.